Sabah Reklam Departmanı

1968’den bu güne…

vefat ilanı, vefat ilanı örneği, gazeteye vefat ilanı vermek

Yakınlarımızın ölümünü duyurmak ve acımızı paylaşmak için çoğu zaman gazeteye ölüm/vefat ilanı vermek zorunda kalırız. Bunuda sabah gazetesi vasıtası ile yapabilirsiniz Tabi bu acı sırasında bunu düşünmek ne kadar zor olsada mecburi bir ihtiyaçtır aynı zamanda. Vefat ilanı verme isteğiniz var fakat bunu nasıl yapabileceğiniz hakkında net bilgi sahibi değilseniz bizleri iletişim numaralarımızdan arayıp gazeteye vefat ilanı vermeyi istiyorum diyerek bizden ayrıntılı bilgi isteyebilirsiniz.
Gazeteye ilan nasıl verilir?
En çok bilinen üç, dört yol vardır ve bizde sizlerle bunu paylaşalım ilk olarak telefon numaramızı arayarak, ikinci olarak andreklam.com.tr üzerinden online ilan formunu doldurarak, üç bizlere mail atarak, dört fax çekerek gazeteye ilanlarınızı verebilirsiniz.
Vefat ilanları sosyal ilanlar diye adlandırılan kategoride yer alır. Sabah gazetesi değilde başka gazeteye bu ilanınızı vermeyi isterseniz de bizim size önereceğimiz hürriyet sosyal ilanlar sayfasını ziyaret edip bilgi edinmenizdir.

Ayrıca eleman ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek ve en doğru elemana ulaşabilmek için sizlere hürriyet gazetesinin pazar eki olan hürriyet ik ilan gazetesini de tavsiye edebiliriz.