Sabah Reklam Departmanı

1968’den bu güne…

Türkiye’nin en büyük gazeteleri arasında yer alan Sabah gazetesine Reklam vermek için; Sabah Reklam Servisi Ankara 0 312 215 21 31 sabah gazetesi İstanbul reklam servisi iletişim 0 212 275 73 23 numaralı hatları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sabah gazetesine reklam vermek isteyen okuyucularımız, gazetenin içerisinde insert (broşür – el ilanı) dağıttırmak isteyen, seri ilan sayfalarında; kayıp ilanlarından duyuru ilanlarına, gayrimenkul ilanlarından araç ilanlarına kadar her türlü küçük ilanlar için sarı sayfaları değerlendirmek isteyen ilan ve reklam verenler için oluşturulmuş olan web sayfamız üzerinden;

  • ilan formu aracılığıyla
  • WhatsApp üzerinden 
  • [email protected] adresine e-posta göndererek reklam verme talebinde bulunabilirsiniz.  

Gazetede İnsert Dağıttırmak isteyenler için Sabah gazetesi içerisinde olmak kaydı ile Türkiye genelinde, Ankara ve İstanbul ayrıca dilersenzi bulunduğunuz il içerisinde insert dağıttırma imkanına sahipsiniz.

Sabah gazetesi reklam sayfalarında her türlü ürün tanıtım ilanı verebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz projenin reklamlarını renkli veya Siyah-beyaz yayınlanmasını isteyebilirsiniz. Sabah reklam servisimize ulaşmak için 444 45 26 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. 

Sabah reklam servisi vefat teşekkür ilanlarında anma ve başsağlığı ilanlarında ekonomik fiyatlamalarıyla reklam verenin hizmetindedir.